درباره ما بیشتر بدانید

مجتمع صنایع غذایی آرسو خزر در شمال ایران و در دامنه های پر برف و سرسبز رشته کوه های البرز و درمجاورت  جنگل های بکر و کهنسال هیرکانی در استان گیلان  قرار گرفته است.
این شرکت در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع شامل ۴ سالن تولید مجموعآ با زیر بنا ۸۰۰۰ متر مربع شامل سالن تولید وبسته بندی آب معدنی . سالن تولید ظروف پلاستیکیpet ، سالن تولید انواع پنیر پیتزا و  دوغ وماست وخامه و انواع محصولات لبنی وهمچنین سالن تولید انواع اب مقطر  مصارف پزشکی وازمایشگاهی. احداث شده است.
ضمن آنگه کارخانه مجهز به سردخانه های ویژه با ظرفیت ۲۰۰۰ تن بجهت نگهداری خامه.پنیر پیتزا و دیگر محصولات لبنی میباشد
((موقعیت  مکانی کارخانه))
در ضلع شمالی کارخانه  رودخانه پر آب وِرِس ( بدآب ) و در ضلع جنوبی و شرقی کارخانه هزاران هکتار از جنگلهای هیرکانی ودر ضلع غربی کارخانه نیز جاده منتهی به امام زاده ابراهیم واقع شده است.
شرکت آرسو خزر آب مورد نیاز خود را از چشمه اختصاصی موجود در محوطه کارخانه که در موقعیت مطلوب و به دور از آلاینده های میکروبی و شیمیایی و همچنین فلزات سنگین قراردارد، و دارای کیفیت بی نظیر و ممتازی می باشد، استحصال می نماید.
آب برداشت شده ضمن دارا بودن کلیه املاح معدنی مفید، جزو معدود آب هایی است که دارای فلوراید طبیعی می باشد.
کیفیت ممتاز آب سبب شده است که شرکت آرسو خزر، ضمن اخذ مجوزهای داخلی گواهی سیب سلامت و استاندارد،و همچنین  ایزو کیفیت  بتواند تاییدیه آزمایشگاههای غذایی گمرک کشورهای حوزه خلیج فارس را نیز اخذ نماید.
این شرکت با استفاده از ماشین آلات پیشرفته مبادرت به تولید انواع محصولات مرتبط نموده و ضمن آنکه کلیه ظروف پلاستیکی وبطریهای pet  مورد نیاز روزانه خود را تولید مینماید. کلیه محصولات در حین تولید و پس از تکمیل مراحل تولید، توسط متخصصان آزمایشگاهی، با استفاده از دستگاههای مجهز در واحد کنترل کیفی، آزمایش و نمونه برداری شده و پس از تایید نهایی، تولیدات خود را به بازارهای داخلی و خارجی، عرضه می کند.
شرکت آرسو خزر تنها واحد صادر کننده آب در گیلان میباشد که بطور مرتب و بدون وقفه انواع آب بسته بندی را به کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله عمان، قطر، کویت ، عراق و … صادر می کند.
همچنین شرکت آرسو خزر به جهت حفاظت از محیط زیست تصفیه خانه فاضلاب اختصاصی احداث نموده است، به همین سبب مفتخر به دریافت نشان صنایع سبز و دوستدار محیط زیست شده است.
شرکت آرسو خزر کلیه محصولات خود را با سه برند ( آرسو – توتِر – آرسِس) تولید و به بازار مصرف عرضه می کند.

ویدیو کامل معرفی شرکت آرسو

فیلم معرفی شرکت آرسوخزر